Değerli Küçükçekmeceliler,
Sevgili Hemşehrilerim, Küçükçekmece’de yeni bir döneme merhaba derken, on yıldır yapılan hizmetlerin devamı için bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı çok teşekkür ederim. Siz kıymetli Küçükçekmecelileri temsil etmenin verdiği büyük sorumluluk ve onurla, ilçemizi daha güzel yarınlara taşıyacağımız bir döneme hep birlikte adım atıyoruz.

Geride bıraktığımız on yılda Küçükçekmece, kültür merkezleri ve sanat etkinlikleriyle İstanbul’un parlayan yıldızı oldu. “Farklılıklarımız, zenginliğimizdir.” anlayışıyla, kültür ve sanatın toplumdaki birleştirici gücünün bilinciyle, program ve etkinliklerimiz devam edecek, birlikteliğimizi ve kardeşliğimizi pekiştirecektir.

Sizlerden gelen istek ve önerileri de dikkate alarak kültür ve sanat etkinliklerimizin daha fazla vatandaşımıza ulaştırılmasını hedefliyoruz.

Her alanda olduğu gibi, kültür sanat alanında da daima daha güzeli, daha ileriyi hedefleyen bir anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu kapsamda Arenamega, Sefaköy, Cennet ve Halkalı Kültür Sanat Merkezlerimize ilave olarak Fatih Kültür Sanat Merkezimizi de hizmetinize sunacağız.

Siz kıymetli hemşehrilerimizle birlikte, Küçükçekmece için daha güzel ve daha mutlu günlere ulaşmak, sevgi ve paylaşımla kuracağımız nice güzellikleri yaşamak, kültür ve sanatın muhabbet dolu ikliminde buluşmak dileğiyle…

Temel KARADENİZ
Küçükçekmece Belediye Başkanı

Başkan Facebook Başkan Twitter